Feestagenda Crew Banners/logo

Tell a friend

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Yuri
: Content, marketing en promotie [oprichter Feestagenda.com]
: Bussum
: Van latinhouse tot hardstyle
: 20.05.1980
: yuri@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Tjerk
: Verkoop
: Utrecht
: Bijna alles [geen hardcore]
: 19.07.1979
: tjerk@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Daan
: Techniek, systeembeheer en content management
: Nijmegen
: (Pop)rock, emocore en heel af en toe... hardhouse
: 05.05.1980
: daan@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Iris
: Reporter
: Amsterdam
: Techno,minimalistic, Detroit techno en soms oldschool
: 26.07.1980
: iris@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Maurice
: Reporter
: Breda
: Werkelijk alles... en een lichte voorkeur voor techno!
: 21.08.1979
: maurice@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Hans
: Reporter / fotograaf
: Lelystad
: Trance, hardtrance, progressive
: 24.04.1969
: hans@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Erik
: Reporter
: Arnhem
: Techno, progressive, deephouse, club, trance en electro
: 22.07.1965
: erik@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Kimberley
: Reporter
: Amsterdam
: Minimalistic techno
: 03.03.1981
: kimberley@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Simone
: Reporter
: Wageningen
: Latin, latinhouse, progressive, urban but especially techno
: 17.01.1980
: simone@feestagenda.com

  Naam    
  Functie   
  Woont in
  Style      
  Born        
  Contact  
: Patrick
: Reporter
: Amersfoort
: Techno, Schranz, Hradcore en alles wat hier tussen(in) zit
: 27.11.1981
: patrick@feestagenda.com